OVENS AND MURRAY
Seniors
Yarrawonga
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
B: Brady Pritchard, Rhys O'Sullivan, Logan Morey
HB: Damon Hemphill, Marcus McMillan, Connor Hargreaves
C: Justin Perkins, Mark Whiley, Nick Lawless
HF: Beau Seymour, Drew Barnes, Bronson Schofield
F: Jess Koopman, Bradley O'Connor, Xavier Leslie
R: Jake Wild, Tyler Bonat, Matthew Gorman
Int: Brayden Coburn, Jayden Gallagher, Timothy Cooper
Emg: Marcus Hargreaves, Jordan Urquhart, Travis Hargreaves
In: Marcus Hargreaves, Jordan Urquhart, Travis Hargreaves, Timothy Cooper, Marcus McMillan
Out: Lachlan Howe, Ryan Bruce
Wangaratta
B: Judd Porter, Zac Hedin, Zac Elliott
HB: Beau Wheeler, Darcy Laffy, Michael Bordignon
C: Jessie Smith, Daniel Boyle, Bradley Melville
HF: Daine Porter, Josh Porter, Matt Kelly
F: Riley Smart, Dylan Van Berlo, Ryan Holt
R: Frazer Dent, Daniel Sharrock, Benjamin Speight
Int: James McClounan, William Reilly, Zackery Leitch
Emg: Declan Hoy-Maroney, Lachlan Hourigan, Liam Byrne
In: Liam Byrne, Benjamin Speight, Declan Hoy-Maroney, Lachlan Hourigan, Darcy Laffy, Frazer Dent,
William Reilly
Out: Joe Richards, Michael Newton, Jade Cleeland, Nick Richards
RESERVES
Yarrawonga
B: Xavier Kennedy, Trent Williams, Reid Clarke
HB: Matthew Grinter, Mark Athanitis, Christopher Wilson
C: Will Robinson, Jordan Urquhart, Tyson Schofield
HF: James Bruce, Brandon Symes, Tyler Murfitt
F: Matthew Bourke, Isaac Byrne, Timothy Hargreaves
R: Brett Smith, Travis Hargreaves, Marcus Hargreaves
Int: Jarryd Whinray, David Jones, Marcus Cummins
In: Tyler Murfitt, Marcus Cummins , David Jones, Jarryd Whinray, Mark Athanitis
Out: Thomas Walliss, Timothy Cooper, Marcus McMillan, Matthew Casey, Ross Mulquiney
Wangaratta
B: Daniel Bihun, Cam Potter, Mat Burns
HB: Zachary Trimble, Daniel Witham, Jarryd Wallace
C: Mitchell Brendel, Connor Stone, Zac Goodison
HF: Aiden Bihun, Ricky Petts, Lachlan Hourigan
F: Tomas Wales, Braeden Brendel, Dion Ploegmakers
R: Rowan O'Keefe, Declan Hoy-Maroney, Liam Byrne
Int: Ben Mcdermott, Kent Braden, Jake Burns
In: Jake Burns, Cam Potter, Ricky Petts, Ben Mcdermott, Kent Braden
Out: Darcy Laffy, Zac Laffy, Frazer Dent, Riley William Petts, William Reilly
THIRDS
Yarrawonga
B: Ned Mullins, Troy Bryce, Beau Zanin
HB: Jake MaConachie, Claye Woodward, Darcy Norman
C: Bailey Frauenfelder, Ely Smith, Kayden Sharp
HF: Marcus James Evans, Matthew Casey, Timothy Lawrence
F: Macauley Lonergan, Zack Smith, Jack Sexton
R: Joseph Gorman, Lewis Taylor, Ronan Pritchard
Int: Jake Willett, Mitchell Adkins
Emg: Max Tempany
In: Marcus James Evans, Macauley Lonergan, Max Tempany
Out: Finbar O'Dwyer, James Jordon, Isaac McMillan
Wangaratta
B: Jock McDonald, Frazer Judd, Jack Jenkin
HB: Nicholas Nugent, Jordan Storer, Max Taylor
C: Riley William Petts, Luke Saunders, Fletcher Ramage
HF: Ben Bray, Josh Crawford, Aidan Simonetti
F: Declan Joyce-Lawford, Jacob Beattie, Daniel Saunders
R: Xavier Wales, Fraser Ellis, Harrison Smart
Int: Darcy Ould
In: Jacob Beattie, Riley William Petts
Out: Harry Allan, Trent Matthes, Mitchell Holt, Jake Burns, Connor Goodison
HUME LEAGUE
Seniors
HOWLONG
B: van Zantan, Lee, McCormack; HB: Williams, Barraclough, Hamilton; C: Fyffe, McDonald, Robinson; HF: Brown, Dilger, Farrer; FF: Baker, Price, Hall; FOLL: Hancock, Brook, Palipuaminni; INTER: Reid, Chandler, Graeber
BILLABONG CROWS
B, Beale, Kuscher, Moloney; hb, Dalitz, Z Kerr, Austin; c, Sandral, O’Connell, R Kerr; hf, Bourchier, Hamilton, Grant; f, Lord, Habermann, Finch; foll, Hofert, O’Riordan, Herzich; Int, MacKenzie, J Dore, Simpson
CDHBU
B: S. Hanrahan T. Cooper T. Moloney; HB: M. Howard M. Collins A. Ollington; C: A. Phibbs S. Broadbent T. Webb; HF: S. Haigh J. Payne N. McLelland: FF: N. Rhodes R. Muggivan J. Stevenson; FOLL: R. Anderson B. Talbot B. Wilson; INTER: R. Mills B. Goyne M. Ross
LOCKHART
B Tulberg Endresz Muldoon; HB Burkinshaw Harrington Gregurke; C Smyth Phillips jones; HF Harbercht Hynes Gaynor; F Smally Pertzel Hounsell; R Sheather Clough Harrington; I Galloway Goode Schirmer
JINDERA
B: King, Preston, Middleton; H B: Lawrence, Hamilton, Wilson; C: Crawshaw, Hayes, Louwrier; H F: Myors, Chammings, Harris; F: D’Arcy, Dempsey, Millar; Foll: Weldon, Osborne, Blomeley; Inter: Speed, Wellington, Pettingill
CULCAIRN
B. Way. Slatter. Mortlock; HB. Haines. Smith. Fagan; C. Hallinan. Shields. Stroh; HF. Andrew. Merkel. Eady; F. Robbins. Perczyc. Cook; R. Hensel. Hallinan. Wright; INT. Pitson. Kent. Feueheardt. Schultz
HOLBROOK
B; Turner, Fairall, Tassell, HB; White, Pugh, Talarico, C; Ross, Keogh, Carman, HF; Curran, Parker, Lampe, F; Mackinlay, Trethowan, Mackinlay, FOLL; Baker, Steele, Jones, INT; Taylor, White, Tassell, Heriot
HENTY
B: J, Ellis. N, Murray. D. Singe; HB; J. jaynor. T. Muller. T. Keller; C: R, Thomson. H, Ohlin. D, Rogers; HF: A, Yates. Sh, Terlich. A, Hill FF: S, Hillier. J; Breen. A. Pope; RR: B, Ohlin. D, Hore. S, McCallum; INTER: H Ross, B Terlich, T Clark
BROCK BURRUM SAINTS
FB: L Boyd J Grimmond M Koschitzke; HB: L Johnson J Koschitzke S Boers; C: L McLennan K Stevens A Wilson; HF: R Boulton J Hartley J McCuddin; F: T Bradsworth J Koschitzke D Hitchens; Foll: D Boers N Sedgwick L Brauer; Int H Hibberson A Livermore D I’Anson
OSBORNE
B: L. Hunt, T. Haddrill, W. Ryan: HB: I. Mc Donnell, D. McMaster, A. Clarke; C: J. Mc Donnell, A. Johnston, M. Guttler; HF: C. Galvin, G. Alexander, C. Galvin; F: S. Rutland, H. Gleeson, M. Rava; R: J. Parr, M. Bahr, P. Delaney I: S. Doig, J. Bahr, J. Griffin
Reserves
BILLABONG CROWS
B, Heath, Knight, Macartney; hb, Haberecht, Hamson, Walker; c, Williams, Kennedy, Ciccia; hf, Day, Thomson, Davis; f, Barton, Pasut, Brown; foll, Barker, Austin, Anderson; int, Beeching, Campiciano, Worland, Milgate; emg, Boxhall, Hobson
LOCKHART
B McKenzie Tullberg Crowe; HB Wooden Gibson; HF Hounsell McLachlan Jackson; F Pearse Yabsley Hawkins; R Ingram Muldoon Webb; I Renner Miller Hohnberg Webb
CDHBU
B: J. Bartlett G. Harvie M. Nixon; HB: J. Hayes S. Talbot H. Scarlett; C: T. Hynes M. Linklater D. Garcia; HF: R. Dye H. Fischer Z. O’Keefe; F: I. VanRee B. Lewis A. Carroll; Ruck: S. Cordwell; FOLL: J. Hanrahan J. Lewis; INT: O. Smith
JINDERA
B: Weaven, Keating, Handel; HB: Ladgrove, Takle, Steinke; C: Gratton, McPherson, Vogel; HF: J Schultz, Kelly, Middleton; F: Mackie, Porta, Smith: Foll: Darcy, Hay, T Schultz; Inter: Palmer, L Giddings, J Giddings, Schmidt
HOWLONG
B: Wilders, Oswald, Blezzard: HB: Turton, Penn, Pargeter; C: Cobban, Logie, Ryan; HF: Farrugia, Barker, Watts; F: Daley, Hobbs, Daly; FOLL: Cooper, Pargeter, Franks; INTER: Cupitt, Pargeter, Robertson, Baker, Hicks
HOLBROOK
B; Parker, Hardy, Flores, HB; Casey, Julian, McKenna, C; Berry, Heriot, Lieschke, HF; Walsh, Griffin, Pieper, F; Shaw, Burton, McKenna, FOLL; Parker, Bunyan, Maconochie, INT; Senio, Ross, Kilmartin, Price CULCAIRN B. Retallick. Pumpa. Pollard: HB. Bullen. Stoll. Sutherland: C. Phillips. Samers. Mosses; HF. Rowe. Mitchell. Mcgrath F. Seymore. Wood. Knurst; R. Finlayson. Grintell. Fagan; INT. Smith. Peake. Willis Sadler
HENTY
FB; N Knoble. D, Weston. D, Singe. HB; J, Lieschke, P. Murray. T, Boyle C;S, McLellan. J, Wakefield. J, Mercie. D, Maloney. J. Obrien. M, Dilfillan M, Kilo Etch. N Williams RR; Bart; S, Terlich, Coppa. INTER. T. Bullock. A, Keller. Dave. Macca
BROCK BURRUM SAINTS
FB: H Hawkins D Willaims S Schilg; HB: C Adams C Pearce S O’Connor; C: T Hemsley J Felmingham T Heagney; HF: T Webb M Kelly Z Barranachea F: S Mott A I’Anson J Hill Foll: G Johnson E Menz R Ward Int: R BrownT I’Anson M Heagney R Lieschke
OSBORNE
B: Z. Farrall, D. Guttler, R. Forbes; HB: J. Ryan, H. Clarke, K. Grocke; C: A. Malmo, M. Gleeson, D. Galvin; HF: T. Hill, L. Bender, S. Gleeson; F: A. Willis, S. Alexander, T. Schneider; R: S. Lane, R. Farrall, T. Webster; I: T. Gooden, M. Clarke, P. O’Connell, A. Atkins; Em: J. Chant
Thirds
HOWLONG
B: Burge, Peppe, Moore; HB: Mount, Gilmour, Slattery; C: Morrison, McGee, Mount; HF: Davidson, Winfield, Loader; F: Hogan, Hebard, Hicks; FOLL: Sikorski, Loader, Smith: INTER: Peach
HENTY
B: Scholz, Coe, Martin; HB: Macreadie, Pantling, Ter Haar; C: Martin, Klimpsch, Eddy; HF: Klemke, Bahr, Jackson; F: Martin, Harmetty, Bourke; Fol: Wettern, Klemke, Lieschke; Int: Newton, Armstrong, Mitchell, Mararpi
HOLBROOK
B: Keogh, McDowell, Whitley, HB; Todd, Whitley, Muller, C: McCarthy, Keogh, Harbison, HF; Heriot, McNamara, Churchill, F; Parker, Bowen, Plunkett, FOLL;Hicks, Bender, Holmes, INT; Carmen, Joyce, Hughes, McNamara, EMERG;Eddy
JINDERA
B: Cheetham, Weaven, Barker; HB – M Keating, Vanderven, Lloyd; C – Klein, R Keating, Furze; HF – B Steinbeck, Vanderhorst, T Lee; F – Hodgson, Schulz, Hamilton-Cronin; Fill – J Steinbeck, Allen, Irwin
FOURTHS
HOWLONG
B: Thompson, Hogan, Hoskin; HB: Clark, Peppe, Ladd; C: Batty, Butcher, Cain; HF: Murphy, Cooper, Morrison; F: Kohn, Mazzai, Gray; FOLL: Ewing, Reid, Yates; INTER: Mulder, Bromley, Clark, Sikorski, Pearce
HENTY
B: J. Holmes, S. Harrison, M. Mihaere; HB: T. Murray, T. Mairaropi, K. Cocking; C: N. Klemke, C. Murphy, J. Williams; HF: C. Doig, P. Coe, W. Male; F: D. Scholz, E. Muller, H. Edwards; FOL: B. Armstrong, S. Male, W. Mitchell; INT: E. Lieschke, H. Kilo, B. Roulston, B. Bridgett.
CDHBU
B: J. Lavis A. Lavis B. Lewis; HB: B. Smith B. Lawrence C. Black; C: L. Fitzgerald M. Bush R. Batten; HF: E. Hanrahan N. Lavis S. Letchford: F: H. Barber L. Ragget J. Coates; Ruck: T. Collier; Foll: D. Robb P. Lavis
HOLBROOK
B; Toll, Scholz, Morton;HB; Wright, Watson, Galvin;C; Black, Mackinlay, Jepson;HF; Hart, Hart, Gulliver;F; Miller, Hucker, Scholz;FOLL; Eddy, Parker, Parker;INT; Emerson, Plunkett, Davis, Southwell
JINDERA
B: Maloney, Jones, McCrohan; HB – J Irwin, Schramm, Groch; C – D Middleton, Furze, Vanderlinde; H F – Davies, M Klein, Barton; F – Sikorsky, Moyle, Vandeventer; Foll – Steinbeck, Keating, S Irwin; Inter – Kerr, T Zklein, Lloyd, Cassie, L Lee, S Lee, Delahunty, Galbraith, T Middleton and Wright
BILLABONG CROWS
B, Packer, C Fenton, T Creek; hb, Moloney, Dore, Sutcliffe; c, d Brndusic, J Satore, Ferguson; hf, Thurston Jackson, A Sandral, Heath: f, Ratcliffe, Owen, Dawson; foll, Habermann, Kenny, Z Sartore; int, Macartney, D Fenton, B Creek, J Moloney, T Brndusic, N Sandral, B Thurston-Jackson
CULCAIRN
FB: K Bodycott, J Guilford, C Webster; HB: H Lee, A Scheetz, T Scheetz; C: T McGrath, A Feagaiga, J Muller; HF: Z Wilson, L Knobel, J Ardly; FF: M Simmons, M Turner, L Clancy; F: C Retallick, M Way, C Scott; I: L Chandler, J Feagaiga, F Wright, T Sanderson
RWW
B C Seidel, C Wenke, T Kohlhagen HB, T Wood, B Ralston F Kohlhagen C H Kreutzberger J Thomas N Kohlhagen HF D Clancy J Kotzur N Wardius F J Collier T Lieschke B Watkins R H Wardius K Lieschke H Lieschke
TALLANGATTA
Seniors
BEECHWORTH
B Carey, D Carey, E Carey, T Cartledge, H Cook, J Cossor, J Dale, B Hall, R Harry. P Jefferies, H Malsem, R Mee, K Morey, B Mummery, D Pritchard, G Pritchard, C Rochow, J Ryan, B Surrey, K Surrey, M Voigt
KIEWA
B, T Turner, W Jackson, R Wallace; hb, T Kindellan, C Turner, C Beattie; c, N Vogel, J Hicks, J Paul; hf, B Garvey, G Telford, M Tittensor; f, S Bartel, J Barber, M Vogel; foll, L Norton-Smith, T Ross, J Bartell; inter, M Lewis, Z Mona, J Freake; emerg, Harris, O’connor, Berry;
DEDERANG MT BEAUTY
Rigoni, Chalmers, Nichol, L Iaria, Jones, Schilbes, Alsop, Pronk, Shields, Dailey, McNeil, Vinge, Sullivan, Heiner, Mitchell, Barton, Powell, F Iaria, Romans, Prime.
WAHGUNYAH
B. J. Barkley J. Seymour J. Clark hb. J. Webb J. Kemp D. Cook c. A. Wallis S. Burdon M. Grantham hf. D. Skinner A. Lingham K. Lowe f. S. Schulz J. Pieri C. Milne foll. N. Brockley D. Druce C. Keenes inter. J. Holcombe L. Schulz R. Carlisle emerg. M. Kruen L. Grantham J. Dutton
CHILTERN
B S. Phibbs, M. McWilliams, D. Richardson; HB L. Peatling, R. Phibbs, C. Anderson; C J. Lappin, D. Woods, D. Mitchell; HF M. Price, G. Wood, J. Vandermeer; F J. Oster, N. Hooper, T. Lehmann; R B. Newton, C. Southern, W. Shannon; INT T. Marx, A. Wallace, A. Ward
WODONGA SAINTS
Doolan Fabris Broadley Brom Gilcrist Gilcrist Sheridan Hanrahan Huxtable Mirkovic Jarvis Knight McLeish Mills Pleming Potter Beswick Ryan Sheridan Short Smith
RUTHERGLEN
B, Bromley, Fiedler, Murtagh; hb, Oats, Jones, Waite; c Wilson, Farwell, Quick; hf, Turton, Quinn, Simpson; f, Fuge, Spencer, Neander; foll, Cooper, Wilson, Meyer; inter, Mollison, Hancock, Morris.
YACKANDANDAH
B: H. Key, J. Carroll, J. Atwell; HB: G. Nigsch, M. Rose, C. Bosman; C: J. Greenwood, L. Maslen, M. Owers; HF: G. McBurnie, A. Greiner, B. Glass; F: N. Ford, T. Castles, N. Dudley; R: B. Rafferty, L. Gray, L. Dale; I: L. Meehan, Jenkins, D. Surgeon, R. Jenkins
BARNAWARTHA
M McLinden, S Kunkle, R Harper, A Craufurd, B Kunkle, J Palmer, B Young, J Woodall, B Dalbosco, M Ladgrove, J Spence, M Dalbosco, M Exton, C Lucas, J Newnham, S Quinn, C McNeill, P Harrington, D Potter, J Cooksey, T McLinden, J Jordan.
TALLANGATTA
B; Russell, Seaton, T Butler, HB; Mason, Forelli, Wood, C; D. O’Connell, Livingstone, Forrest, HF; Stagg, M. Maddock, Lieschke, F; Thomas, Dear, Hibberson, FOLL; Kennett, J. O’Connell, B. Maddock, INT; Smith, Marshall, Jones
THURGOONA
Rake, Rake, Roberson, Currie, Westlow, Gerecke, Kannenberg, Kotzur, Mellier, Bruce, Williams, Cross, Fowler, Haydon, Osmond, Moore, Price, Brown, Brown, O’Sullivan, Gibbons
MITTA UNITED
R. Turnbull, J. Gilbee, J. Kennett, J. Wilson, A. Beggs, D. Stewart, J. Scannell, B. Hodgkin, N. Reynoldson, D. Cameron, N. Gilbert, T. Gorupic, N. McCormack, J. Cox, C. Barton, D. Chan, J. Parsons, J. Peters, K. Maynard, S. Gorupic, K. Chadwick
RESERVES
BEECHWORTH
A Brendel, T Carey, T Christensen, K Clark, A Fendyk, B Johnstone, J Lindsay-Ward, D Little, C North-Preston, T Salmon, A Sawyer, B Smith, N Smyth, J South, J Thomson, J Webster, J Webster, G Witherow, R Worcester
DEDERANG MTBEAUTY
H Soldier Wolf, R Pahina, J McKinnon, B French, N Faulkner, B Monk, M Pikanten, w Betheras, D Pickle, J Ghiggoili, S Ozlins, J Myhill, B Cook, D Martin, J Darcy, M Thompson, A Schupina, L Potter, D Cooper, M Brewer, R Wilson, D Martin, N Martin, H Melrose.
WAHGUNYAH
B. M. McLachlan L. Dutton B. Bartlett hb. J. O’Rourke J. Smith L. Grantham c. D. Carlisle B. Hutton L. McDonnel hf. S. Hore B. Nicholson M. Kruen f. J. Aumont B. O’Rourke J. Reid foll. A. Finlayson R. Davies J. Dutton inter. M. Meunier J. Deas M. O’Rourke P. Borg
KIEWA
B, Snaith, A Cardwell, Jamison; hb, Harris, Detez, Carkeek; c, Kindellan, Berry, Thomas; hf, J Cardwell, Sanday, Bailey; f, McCoy, Cameron, Lowen; foll, A Morrison, B Wallace, O’Connor; inter, D Morrison, Kramer, Sutherland
RUTHERGLEN
B, Thomas, Cooper, Simpson; hb, Maxwell, Pleming, Renshaw; c, Cowie, Rhodes, Brennan; hf, Hatton, Sammon, Scott; f, Parker, Maiden, Mase; foll, Lohse, Turton, Brewer; inter, Jones, Griffiths, Milthorpe.
WODONGA SAINTS
Bridgman Cadman Hanlin Cook Mack French Fortington Smith Harvey McDonald Miller Mackinven McPherson Parker Prospero Vennix Reid Robinson White Thomas Turvey Campbell
MITTA UNITED
M. Guest, M. Tobin, Don Paton, R. Thompson, B. Steele, D. Eaton, M. Pleming, J. Hodgkin, W. Snell, R. Tobin, S. Eaton, Dugal Paton, J. Harris, G. Wheeler, E. Bongetti, E. Turnbull, Jack Wilson, J. Kennett, N. Giltrap, J. Ellis
BARNAWARTHA
B. Forelli, Kelly, Kiffen; hb. Jordan, Jull, Nichols; c. Braut, McLeish, Carmody; hf. Holzer, Allard, Douglas; f. Potter, Deas, Baker; Foll. Chant, Lonnergan, Cooksey; Inter. Lawler, Williams, Pyle, Palmer
THURGOONA
Franze, Borella, Cann, Palmer, Tooney, Quin, Mannagh, James, Strauss, Gibbons, Garth, Moscher, Manson, Adams, Strauss, Landman Gerecke, Doherty, Davey, Gillbee, Mclean, Malone, Phegan.
TALLANGATTA
B; Brown, Gifford, Hower, H. B. Elliott, Horner, McDonald, C; Healy, Mathieson, Sutter, H. F. Rieniets, McKimmie, Pittman, F; Palmer, Fraser, Baker, FOLL; Murray, Harrison, Hill, INT; Seaton, Wood
THIRDS
MITTA UNITED
B: Plemming, B Gardner, Riley; HB: Green, J. Scanlon, T. Gardner; C: Hodgkin, O’Connell, Bertram; HF: Smeaton, Damm, Taylor; F: Capewell, Wilson, Decker; Foll: Poulton, Ellis, George; Inter: Crispin, N Scanlon, Montgommery, Bryon, Chadwick.
WODONGA SAINTS
From: A Chhctri C Davis B Dixon D Edgar O Eustace J Gibb J Growden J McRorie A Nowak J Schollick L Smith J Speirs C Strauuss J Symes J Vennix L Verbaan C Whitehead C Birch
YACKANDANDAH
B: D. Powell, A. Leslie, S. Kenny; HB: D. Rafferty, C. Elliott, A. Bullivant; C: L. Mather, J. Jarratt, e. Patrala; HF: A. Williams, R. Stone, R. Pendergast; F: C. Brandmeir, J. Hillary, L. McMillan; R: C. Marshall, H. McInnes, J. Shannon; I: L. Netherwood, J. Kenny, J. Jarratt, C. Vyner
WAHGUNYAH
B T Morgan N Lau T Anderson hb S Dunning B Fitzpatrick N Zurvas c M Dutton J Bartlett J Reid hf F Kirk D Clancy D Yates f J Beveridge M McDonald B Mclean foll J Ansell J Goddard B Curran Inter N Cranston L McGill L Doering J English
KIEWA
B, B Ayton, D Ayton, H Robinson; hb, N Carney, W Damm, C Lord: c, L McDonald, B Simmonds, S Kramer; hf, T Thedoran, R Bartel, K O’Rourke; f, R McLure, B Sutherland, T Glasson; foll, R Carey, J McDonald, L McCoy; inter, J Barber, T Wright, H McDonald, D Winter; emerg, B Bartel
THURGOONA
From -Young, Clare, PArker, Burkhalter, Goldspink, Hyden, Gollan, Rawlings, Burkhalter, Ralph, Tooon, Murray, Colston, Smith, Judd, Hines, Eyers, Roberson, Miiller, Miller, Radalj, Benham
BEECHWORTH
J Carr, J Chambeyron, S Cordy, Z Currie, F Currie, J Eaton, L Eaton, J Howard, S Hussain, F Jakobsson, C Maher, H McCormick, P Morton, J Niedra, G Parkinson, H Parkinson, T Peel, H Taylor, J van Huizen, T Webb, L Webster
RUTHERGLEN
B, McCluskey, Ferraro, Tynan; hb Coulston, Weller, Bartlett; c, Wilson, Tanner, Bowering; hf, Andison, Russell, Tanner; f, McCluskey, Taylor, Cofield; foll, Cooper, Leahy, Smith: inter, Fensom, Harris, Martin, Larkins.
DEDERANG MT BEAUTY
R Cook, K Hathaway, M Paddle, S Cariss, F Eriksson, H Trenery, R Blackwell, J Ozolins, A Grace, H Ford, T Pahina, J Laird, C Laird, L Vickers, R Barker, B Paddle, B Larkin, C Ryder
TALLANGATTA
B; Thomas, Alievski, Butler HB; Hooker, Elvin, A. Drummond, C; Elliott, B. McKimmie, Bussau HF; O’Brien, Crothers, Paton, F; McColl, Star, Livermore, FOLL; Cannon, H. Drummond, Maddock, INT; Attree, Vuarchoz, Ciccone, Fraser.
BARNAWARTHA
B. H. Bownds, T Noonan, L Colvin; hb. G Ebert, P Sommerfield, L Carmody; c. C Chant, B Wilson, J Lowe; hf. D Hanley, J Foster, A Hughes; f. J Kennedy, C King, J Blackham; Foll. J Brown, M Carter, A Jacobson; Inter. L Wilson, N Withers, B Harvey, H Crichton, X Reid
FOURTHS
YACKANDANDAH
B: Barrows, Lenihan, Olden; HB: Smith-Allen, Enright, Elliott; C: Cockfield, Kirley, Cannata; HF: Gray, Lawson, Wilson; F: Lawson, Pan, Holmes; Foll: McIness, Jansen, Griska; Int: L. Barrows, Leslie
WODONGA SAINTS
From: H Bagley E Barry E Beswick C Birch J Bradsworth B C Woods T Cusack D Knight L Maiden L Ryan L Schorobura J Speirs J Symes K Whitehurst B Nicholson J Gericke J Hawkins N Sheppard J McBurnie
WAHGUNYAH
B. I. Wenke S. O’Toole K. Palmer hb. C. Thompson W. Julian E. Palmer c. R. Bartlett T. Allison M. Parker hf. F. Osborne H. Davies T. Smith f. H. Dunn B. Bruce N. Harvey foll. T. Walliss O. Struve J. Johnstone inter. B. Wilson T. Meerton J. Eales James
KIEWA
B, Meehan, Davis, Cardwell; hb, Reed, A McDonald, Heiner; c, Heffernan, Webb, J Seymour; hf, Kuhn, F Seymour, Bartel; f, J West, Sproule, T West; foll, Nicholls, Dennis, Snaith: inter, Drage, McKoy
RUTHERGLEN
B, Williams, Brooks, Keys; hb, Smith, Williams, Oats; c, Benbow, Edmondson, Pagan Saunders; hf, Peacock, Plummer, Kilpatrick; f, Bowering, Johnson, Marquison; foll, Thomson, McKenzie, Whyte; inter, Lewis, Brien, Wojtowyez.
THURGOONA
From- Armstrong, Brennen, Brown, Dove, Drew, Elliott, Farrah, Gigliotti, Holland, Horner-Burgsma, Lowe, MAher, McElwaine, Michilini, Pargeyer, Phegan, Rahaly, Ralph, Rule, Schmidt, Small, Stone, Ward, West Wright
BEECHWORTH
Backs: H Sinclair, L Eaton, B Mom Half Backs: P Voigt, H Stevens, H Guthrie Centres: L McCrosty, L Jakobsson, D Dolny Half Forwards: F Wilkinson, L Stevens, B O’Meara Forwards: O Scalzo, R Neidra, L McLaughlin Rucks: A Walker, A Pronk, M Fendyk IC H Hoysted, A Co-Willis
TALLANGATTA
B; Nadalin, Brock, Costello, HB; Deegan, Lee, Dukes C; Wheeler, McDonald, L. Kirk, HF; Paton, Broughton, Ried, F; Nicklin, Ryan, Martyn, FOLL; D. Kirk, Quinn, McMillan, INT; Goff, Barran
DEDERANG MT BEAUTY
N Martin, B Nichol, A Coulston, B Jones, E Grace, B Flynn, S Cosgriff, H Ryder, B Ozolins, C Sullivan, B Hardisty, L Latta, W Hocking, C Bowser, A McDonald, F Kernaghan, B O’Brien, T Pahina, T Wiffen.
BARNAWARTHA
B. B Youkoff, W Pritchard, L Jordan; hb. C Loorham, A Brown, B Clowes; c. C Trujillo, D Butters, C Taylor; hf. B Withers, T Carter, T Johnson; f. J Shannahan, K Jarvis, I Evans; Foll. B Butters, S Johnson, W Noonan; Inter. D Brown