Ovens & Murray
Seniors
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
Wodonga
B: Damien Jones, Jackson Heagney-Steart, George Haynes
HB: Thomas Anson, Jackson Russell, Ryan Pendlebury
C: Shaun Flanigan, Jarrod Hodgkin, Bob Russell
HF: Daniel Wortmann, Cody Hewat, Stephen Murray
F: Thomas Bowring, Nicholas Beattie, Hamish Hallahan
R: Matt Seiter, Brett Doswell, Trent Williamson
Int: Joshua Hicks, Nicholas English, Oliver Greenhill
Emg: Dylan Beattie, Zak Collins, Connor Brodie
In: Daniel Wortmann, Dylan Beattie, Connor Brodie, Zak Collins
Out: Mckye Turner
Wangaratta
B: Judd Porter, Michael Bordignon, Zac Hedin
HB: Ben Douthie, Daniel Witham, Mathew Grossman
C: James McClounan, William Reilly, Daniel Sharrock
HF: Daine Porter, Thomas Whittlesea, Bradley Melville
F: Benjamin Speight, Michael Newton, Frazer Dent
R: Zackery Leitch, Daniel Boyle, Matt Kelly
Int: Zac Elliott, Riley Smart, Jessie Smith
Emg: Connor Stone, Ryan Holt, Darcy Laffy
In: James McClounan, Darcy Laffy, Riley Smart, Jessie Smith, Ryan Holt
Out: Joe Richards, Nick Richards
North Albury
B: Jayden Beaumont, Rory Feltwell, Clinton Gilson
HB: Jack King, Bradley Spurr, Callum Fisher
C: Joel Klemke, George Godde, Ryan Polkinghorne
HF: Clay Moscher-Thomas , Joshua Lloyd, Joshua Minogue
F: Lauchlan Taylor Nugent, Thomas Gallaway, Benjamin Lloyd
R: Jesse Johnston, Daniel Leslie, David Miles
Int: Callum Butler, Liam Williams, Matthew Lynch
Emg: Will Keighran, Shaun Mannagh, Jack McDonald
In: Shaun Mannagh, Jack McDonald, Callum Fisher, Will Keighran, Liam Williams, Joshua Minogue
Out: Danny Warren, Jordan McKenzie, Justin Bishop
Lavington
B: Jonathon Spina, James Saker, Christopher Annett
HB: William Lenehan, Kade Garland, Samuel Harris
C: Jack Harland, Tom Hargreave, Lachlan Gaffney
HF: Benjamin Murphy, Matthew Sharp, Jack Nunn
F: John-Roy Williams, Adam Butler, Brant Dickson
R: Tim Hanna, Martin Brennan, Luke Garland
Int: Samuel Hargreave, Jack Kirley, Hayden Singe
Emg: Josh Star, James Oeser, Nicholas Sheridan
In: Brant Dickson, James Oeser, Nicholas Sheridan, Hayden Singe, Josh Star, Benjamin Murphy
Out: Noah Amery, Kristopher Holman, Adam Prior
Reserves
Wodonga
B Fagan Brown Beard: HB Fahey Brodie Hallahan; C McCormack Collins Dinneen; HF Manning Maher Haynes; F McPherson Stefani Wernert; R Pole Beattie Connors
Lavington
B C. Pattinson N. Sheridan J. Pardo; HB L. Heinjus J. Star A. McMaster; C M. Robertson L. Ross B. Ryan; HF B. King T. Lunn J. Oeser; F J. Takle D. Goodwin M. Cox; R J. Read C. McAlpin N. Amery; Int E. Woods J. Quinn L. Galvin
Wangaratta
B Wales Laffy Brendel; HB Bihun Petts Potter; C Holt HoyMaroney Goodison; HF Petts Laffy Brendel; F Stone Bihun Ploegmakers; R O’Keefe Wallace Byrne; Int Mcdermott Trimble Braden
North Albury
B J. McKenzie, C. Beaumont, M. Blackman; HB R. Dempsey, J. Bishop, I. Hawkins; C R. Hutchinson, W. Keighran, C. Langlands; HF J. Mercieca, J. McLinden, J. McDonald; F W. Paech, K. Sargeant, I. Smith: R G. Smith, C. Smith, B. Steeper; Int R. Tanner
Thirds
Wodonga Bulldogs
B Harry Kitching, Billy Haynes, Logan Martin,; HB Jedd Glass, Jayse Brown, Mitch Dinneen; C Mitch Donnovan, Patrick Wernet, Paddy McCormack; HF Jack Chesser, Oscar Willding, Harry Eckert; F Rhys Richie, Hudson Garoni, Nick Welsh; OB Casey Marr, Lachlan Lourie, Ben McPherson; Inter Charlie King, Gabe Crothers, Kyle Magee, Liam Andrews
Lavington
From: J. Armstrong J. Blackham, R. Cain, C. Chesser, R. Coates, K. Davies, T. Golding, L. Hamilton, M. Hughes, B. Johnstone, R. Kimball, S. King, C. Lehmann, A. Martin, C. Marsh, T. Poharama, L. Spinelli, B. Star, T. Taylor, J. Turner, L. Wassink.
Wangaratta
B Ould Hourigan Ramage; HB Simonetti Storer Nugent; C Saunders Smart Ellis; HF Crawford Beattie Holt; F Allan Jenkin Judd; R Wales Taylor Bray; Int McDonald Joyce-Lawford Matthes; Burns; Emg Petts
North Albury
B A. Gibbs, J. Brennan, J. Burns; HB D. Campion, J. Egan, Z. Eyers; C J. Hines, G. Kennedy, R. Smith: HF L. Welsh-Hore, I. Keighran, J. Penny; F T. Riley, C. Rodgers-Baz, T. Rogers; R H. Sawyer, H. Penny, B. Crow
Hume
Seniors
Howlong
B Williams Barraclough McCormack; HB Lee Bush Logie; C Baker McDonald Farrer; HF Fyffe Van Zanten Hamilton; F Robinson Cannon Price; R Hancock Brook Winter-Weidner; Int Turton Franks Barker
Murray Magpies
Backs: B. Skates D. Lappin M. Sims; Half Backs: R. Smith A. Pretious B. Clements; Centres: D. Maher A. Lawrence J. Senior; Half Forwards: G. Gardiner W. McGrath J. Teesdale; Forwards: J. Maher B. Deppeler O. Brosolo; Rucks: N. Sharp B. Kelly J. McMillan; Interchange: S. Gilson T. Logue D. Hartin
CDHBU
BACKS: R. Mills M. Collins T. Moloney; HB: M. Howard R. Anderson A. Ollington; CENTRES: A. Phibbs S. Broadbent N. Rhodes; HF: J. Payne M. Ross N. McClelland: FORWARDS: B. Goyne T. Cooper B. Talbot; FOLL: T. Webb S. Haigh J. Stevenson; INTERCHANGE: J. Wilson M. Linklater S. Hanrahan
Jindera
B – Harris, Millar, Osborne; HB – Hayes, King, Speed; C – Myors, Blomeley, Crawshaw; HF – C Galvin, M D’Arcy, Keating; F – Lawrence, M galvin, Hamilton; Rucks – T Darcy, Weldon, Middleton; Inter – Chamings, Dempsey, Gratton
Lockhart
B King Phillips Endresz; Hb Muldoon Ingram Jones; C clough Creasy Schirmer; Hf Goode Harrington Smyth: F Hounsell Bouffler Pertzel; R Sheather Harrington gal; Int Hawkins Gregurke Burkinshaw Muldoon
RWW
J Grove J Quinlivan B Lieschke; T Simmons B Simmons D Weeding; A Hartshorn D Kilmartin D Lieschke; C Hutchinson M Aalbers N Turner; Bl Lieschke T Miller D Wardius; M Thomas J Gordan R Lavery; Int L McRae K Milosta L Bennie
Henty
B, D. Singe, J. Gaynor, B. Connell; HB, D. Rogers, J. Ellis, A. Yates; C, R. Thomson, S. McCallum, J. Male; HF, J. Breen, Sh.Terlich, T. Clarke; F, A. Pope, H. Ohlin, Sa.Terlich; FOLL, T. Muller, A. Hill, D. Hore; INTER, T. Keller, S. Hiller, M. Gilfilan.
Culcairn
B, C McDonald, J Detez, L Aldridge; hb, C Davis, M Lewis, J McDonald; c, K Wallace, N McCormick, J Croucher; hf, N Carney, S Cook, T Land: f, E Thomas, S Jones, B Wallace; foll, D Harris, J Freake, S Jamison; inter, A Morrison
Holbrook
B; White, Turner, Tassell HB; Carman, Pugh, Heriot C; Ross, Keogh, Mackinlay HF; White, Parker, Curran F; Jones, Trethowan, Talarico FOLL; Baker, Steele, Sullivan INT; Bender, McCarthy, Berry
Billabong Crows
B; Lord, Kerr, Beale HB; Dore, Austin, Moloney C; Kerr, O’Connell, Bourchier HF; Sandral, Collins, Anderson F; Gaynor, Austin, Morris FOLL; Hamilton, O’Riordan, Herzich INT: Grant, Finch, Habermann
Osborne
B – J. Griffin, T. Haddrill, C. Galvin; HB – I. Mc Donnell, H. Gleeson, A. Madden; C – M. Guttler, S. Doig, B. Alexander; HF – C. Galvin, G. Alexander, M. Rava; F – S. Rutland, A. Johnston, T. Webster; R – J. Parr, M. Bahr, P. Delaney; I – D. Galvin, J. Bahr, R. Hunter
Brock Burrum Saints
FB: L Boyd J Grimmond S Boers; HB: L Johnson J Koschitzke T Webb; C: L McLellan K Stevens R Boulton; HF: J McCuddin A Livermore D I’Anson; F: D Hitchens J Hillary T Bradsworth: Foll: A Johnson N Sedgewick L Brauer; Int E Zeibarth W Mack J Koschitzke
Reserves
RWW
R Saville A Waite N Wenke; T Hartshaun M Wegener N Oderwan; S Grimme L Kirkwood H Young; J Whitty B Ianson A Trethowan; B Davies D McCall M Hoffman; N Brown J Bennie P Merriman; Int Gifford A Hartshaun B Emmerton; L Emmerton
Murray Magpies
Backs: D. Binding C. Archer-Bourke P. Gilfillan; Half Backs: A. Murray M. Livingstone J. Murray; Centres: S. Swinnerton B. Lawrence T. Ruaro; Half Forwards: T. Maloney J. Martin R; pretious; Forwards: K. Reemst J. Green Z. Butler; Rucks: T. Riella L. Bisset C. Browne; Interchange: S. Butler G. McDonald J. Kennedy J. Edwards
Howlong
B Cupitt Baker Reid; HB Penn Blezard-Hetherton Daley; C Pargeter Gilmour Robertson; HF Hicks Hobbs Hunt; F Napolitano Chalmers-Borella Watts; R Cooper Chandler S Morrison; Int Lewis Oswald A Morrison
CDHBU
BACKS: T. Hynes S. Talbot J. Hayes; HB: B. Wilson M. Clifton B. Goyne; CENTRES: J. Hanrahan M. Macartney J. Bartlett; HF: D. Garcia S. Cordwell P. Skate; FORWARDS: J. Hicks D. Lavis Z. O’Keefe; FOLL: J. Webb B. Lewis J. Lewis; INTER: A. Carroll I. Vanree D. Fitzgerald H. Scarlett G. Harvie
Jindera
B – L Giddings, Takle, T Harris; HB – Ladgrove, Kalina. Schmidt; C – J Giddings, McPherson, J Palmer; HF – Middleton, J Schultz, Porta; F – Smith, Mackie, S Palmer; Rucks – Vogel, T Schultz, Louwrier; Inter – Hanel, Hay, Weaven, Steinke
Lockhart
B Webb Jackson Stockton; Hb Firman Lawson Muldoon; C Krebser Tray Smith: Hf Tulberg Harbercht Crowe; F yabsley Hyde Renner; R Gibbo Palmer Tulberg; Inter King Rama Poke Travy
RWW
R Saville A Waite N Oderwan; Miller M Wegener L Emmerton; S Gifford Hoffmann M Lauritzen;T Hatshorn B Ianson B Emmerton; B Davies D McCall E Anderson; N Brown P Merriman R Saville; Int J Bennie A Trethowan; L Kirkwood
Culcairn
B. Smith. Pumpa. Peake;HB. Bullen. Oliver. Godde;C. Samers. Schultz. Willis;HF. Willis. Strauss. Willis;F. Dunstall. Finlayson. Bodycott;R. Pitson. Slatter. Fagan;INT. Knust. Retallick. McAlice. Will
Henty
B, D. Singe, D. Weston, N. Knobel,; HB, J. Spencer, M. Kilo, P. Murray,; C, B. Terlich, J. Wakefield, N. Williams; HF, D. HoreSmith, G. Schuller, C. Dumensey; F, T. Boyle, W. Bartlett, J. Lieschke; FOLL, D. Terlich, D. Maloney, C. D’Amelio; INTER, A. Keller, N. Harnetty, M. Riddle, D. Damschke.
Osborne
B – D. Guttler, T. Hill, Z. Creasy;HB – H. Smith, D. Sly, K. Grocke;C – A. Malmo, W. Ryan, J. Ryan;HF – M. Gleeson, A. Rowell, J. Morris;F – S. Gleeson, Z. Farrall, R. Forbes;R – W. Lane, J. Chant, R. Farrall;I – N. Finnen, A. Atkins, M. Wickham,
Brock Burrum Saints
FB: M Talbot D Williams S Schilg; HB: S O’Connor C Adams H Hawkins; C: T I’Anson N Baily T Hemsley; HF: R Brown M Koschitzke B Eddy; F: N Powell A I’Anson Z Barranachea; Foll: G Johnson H Hibberson R Ward: ; Int: Brett Morey T Heagney M Heagney T Koschitzke;
Thirds
Murray Magpies
From M. Emmerton H. Doyle L. Jackson Z. Butler S. King A. Pretious C. Green T. Chettleburgh A. Emmerton J. Chettleburgh J. Kennedy J. Edwards R. Bartlett S. Jones M. Jones C. Parker
Howlong
B Davidson Hebard Hill;HB Hobbs Hobbs Ladd;C Loader Mazzei McGee;HF Morrison Mount Mount;F Winfield Peppe Nugent;R Simmons Slattery Smith: Int Twyford Wilson
Holbrook
B; Keogh, McDowell, Bender HB; Todd, Whitley, Churchill C; McCarthy, Keogh, Harbison HF; Plunkett, McNamara, Hughes F; Comb, Bowen, Whitley FOLL; Hicks, Bender, Holmes INT; McNamara, Joyce, Carman
Culcairn
B: Leov, Smith, Cook; HB: Phillips, Willis, Ham; C: Muller, Peake, Scheetz; HF: Feuerherdt, Walker, Pumpa; F: Oakes, Jenkins, Knobel; Foll: Lieschke, Retallick, Boliataman; Int: Bai, Retallick, Feigaiga
Henty
B, C. Jackson, N. Klimpsch, W. Mitchell; HB, M. Klemke, B. Carmicheal, J. Martin; C, T. Martin, C. Lieschke, E. Muller; HF, C. Coe, CJ. Harnetty, B. Pantling; F, R. Bourke, H. Bahr, T. Newton; FOLL, M. Wettern, D. Harrington, B. Martin; INTER, B. Armstrong, T. Maraiopi J William’s, T. Murray
RWW
Saville Macpherson Wardius; Voss Lezius Kolhagen; Lieschke Slattery Wardius; Siedel Thomas Thomas; McRae Ralston Cooper; Hogan Wood Grimme; M Jackson J Wiesner
Fourths
Howlong
B: J Murphy, M Reid, M Bromley;HB: A Batty, R Cooper, R Butcher;C: C Hogan, S Yates, R Thompson;HF: N Gray, J Clarke, B Morrison;F: W Sikorski, C Mulder, M Ladd;FOLL: L Clark, Z Mazzei, J Kohn;INTER: D Peppe, D Ewing, K Butcher, Hoskin
Murray Magpies
From E. Kent N. Haebich A. Heinrich D. Cowan H. Browne J. Collins C. Teesdale T. Parker B. Horsell J. Quinlivan B. Hume M. Grove B. Dacey C. Baker B. Trethowan C. Teesdale B. Berry C. Murray B. Jones
Holbrook
B; Walsh, Scholes, Miller HB; Gulliver, Watson, Wright C; Parker, Mackinlay, Galvin HF; Black, Hart, Hart F; Scholes, Toll, Wilson FOLL; Eddy, Parker, Jepson INT; Emerson, Grunow, Southwell, Davis
CDHBU
FROM: L. Raggett, B. Smith, H. Barber, M. Bush, P. Lavis, J. Coates, B. Lawrence, B. Lewis, A. Lavis, C. Black, B. Black, T. Collier, N. Lavis, J. Lavis, E. Hanrahan, D. Robb, R. Batten, L. Fitzgerald, J. Villenueva, J. Longmire
Culcairn
B: J Guilford, K Bodycott, J Butterworth: HB: M Turner, A Scheetz, N Smith: C: L Knobel, C Scott, J Feagaiga; HF: Z Wilson, T Sanderson, J Ardly; F: H Lee, C Webster, L Chandler; O: C Retallick, M Way, A Feagaiga; I: J Muller, M Simmons, L Clancy, F Wright, T McGrath, T Scheetz
Billabong Crows
B; Ratcliffe, C Fenton, T Creek HB; Z Packer, Dore, Sutcliffe C; Brndusic, J Sartore, Ferguson HF; Thurston-Jackson, A Sandral, Heath F; Macartney, Owen, Dawson FOLL; Habermann, Kenny, Sartore INT: N Sandral, T Brndusic, D Fenton, B Creek, J Moloney, B Thurston-Jackson
Henty
B: B. Bridgett, B. Armstrong, C. Doig; HB: K. Cocking, T. Murray, W. Mitchell; C: W. Male, E. Muller, C. Murphy; HF: J. Holmes, P. Coe, E. Lieschke; F: R. Lane, J. Williams, H. Edward: FOL: T. Mairaropi, S. Male, N. Newton; INT: D. Scholz, Bailey. Armstrong, N. Klemke, B. Roulston.
Jindera
B – Sikorski, Jones, Maloney; HB – Groch, M Klein, D Middleton; C – Barton, Keating, Kerr; HF – Artkins, Steinke, Moyle; F – T Klein, Davies, Cossor; Rucks – Furze, S Irwin, Vanderlinde; Inter – Dawson, Schramm, J Irwin, Galbraith
RWW
B, C Seidel, C Wenke, T Kohlhagen HB, T Wood, F Kohlhagen H Kreutzberger C J Thomas N Kohlhagen J Kotzur HF N Wardius M Vandeventer H Lieschke F B Watkins T Lieschke J Collier R H Wardius K Lieschke D Clancy
Tallangatta
Seniors
Barnawartha
M McLinden, S Kunkle, R Harper, A Craufurd, B Kunkle, J Palmer, B Young, J Woodall, B Dalbosco, M Ladgrove, J Spence, M Dalbosco, M Exton, C Lucas, J Newnham, S Quinn, C McNeill, P Harrington, D Potter, J Cooksey, T McLinden, J Jordan.
Beechworth
B Carey, D Carey, E Carey, T Cartledge, H Cook, J Cossor, J Dale, B Hall, R Harry. P Jefferies, H Malsem, R Mee, K Morey, B Mummery, D Pritchard, G Pritchard, C Rochow, J Ryan, B Surrey, K Surrey, M Voigt
Tallangatta
B: J. Dear, Gifford, Stagg, HB: Russell, Forelli, Forrest, C: D. O’Connell, Livingstone, Healy, HF: Hibberson, A. Dear, Maddock, F: Ciccone, A. Wood, Seaton, FOLL: Guiney, Smith, J. O’Connell, INT: Lieschke, Marshall, Mason
Dederang Mt Beauty
T Prime, B Rigoni, J Schielbs, K Shields, L Jones, J Vinge, B Ozolins, L Powell, I Sullivan, J Dailey, J McNeill, J Heiner, C Ryder, J Stephenson, C Ghoe, T Barton, L Iaria, F Iaria, J Lewin, L Romans, J Vinge
Kiewa
B, M Tittensor, W Jackson, T Turner; hb, N Vogel, Z Mona, C Beattie; c, C Turner J Barber, J Paul; hf, J Carkeek, T Kindellan, J Bartel; f, S Bartel, G Telford, R Wallace; foll, L Norton Smith, T Ross, J Hicks; inter, M Vogel, C O’Connor, A Gordon
Wahgunyah
B. B. Bartlett, K. Lowe, J. Kemp; HB. J. Seymour, J. Holcombe, C. Milne; C. J. Smith, A. Wallis, B. Robins; HF. N. Brockley, A. Lingham, J. Clark; F. J. Webb, B. Naughtin, S. Schulz; FOLL. D. Cook, M. Grantham, D. Skinner; INTER. D. Druce, L. Grantham, J. Barkley; EMERG. L. Schulz, J. Pieri, L. Dutton
Rutherglen
B Glossop Pleming Murtagh; HB Parker Fiedler Bowers; C Bromley Wilson Hancock; HF Oats Jones Waite; F Meyer Spencer Fuge; R Cooper Farwell Barrett; Int Mollison Wilson Morris
Wodonga Saints
From: Ryan Gilcrist Reid Pleming Huxtable Barlow Broadly Gilcrist Hanrahan Short Jarvis Bridgman; Knight Montgomery Baldock Mills Potter McLeish Knight Sheridan Taylor
Chiltern
FB: L. Peatling, J. Pynappels, M. McWilliams HB: D. Licht, J. Roman, R. Phibbs C: C. Gibbons, D. Woods, L. Bokic HF: J. Vandermeer, M. Price, D. Mitchell FF: C. Stephens, B. Newton, N. Hooper R: T. Lehmann, C. Southern, C. Anderson INT: G. Wood, J. Wallace, J. Oneill
Mitta United
From: L. Tobin, B. Hodgkin, J. Peters, D. Stewart, D. Paton, A. Beggs, K. Maynard, C. Lieschke, J. Wilson, J. Kennett, N. Gilbert, J. Parsons, L. Miller, D. Eaton, D. Cameron, D. Chan, J. Gilbee, N. Reynoldson, J. Cox, J. Hodgkin, W. Teunon
Thurgoona
B: Bush, Moore, Osmond HB: Gerecke, Currie, Bruce, C: K Brown, Garth, D Rake HF: Rawlings, Haydon, Williams F: Madden, Price, Fowler R: O’Sullivan, Mellier, Roberson, Int: A Brown, Rampal, Mannagh,
Yackandandah
B: M. Owers, J. Carroll, H. McBurnie; HB: Grady, M. Rose, Sampson; C: W. Shannon, H. Keys, N. Ford: HF: L. Malsen, R. Jenkins, J. Dale; F: J. Greenwood, T. Castles, E. Roberts; Foll: B. Raffety, L. Dale, C. Bosman; Int: J. Bannister, S. Rogers, F. Jones
Reserves
Barnawartha
B. Forelli, Kelly, Kiffen;hb. Jordan, Jull, Nichols;c. Braut, McLeish, Carmody;hf. Holzer, Allard, Douglas;f. Potter, Deas, Baker;Foll. Chant, Lonnergan, Cooksey, Terry;Inter. Lawler, Williams, Pyle, Palmer
Beechworth
A Brendel, T Carey, T Christensen, K Clark, A Fendyk, B Johnstone, J Lindsay-Ward, D Little, C North-Preston, T Salmon, A Sawyer, B Smith, N Smyth, J South, J Thomson, J Webster, J Webster, G Witherow, R Worcester, S Wester, R Taylor, W Love
Dederang Mt Beauty
J McKinnon, B Monk, J Kernaghan, J Darcy, J Atlas, N Gleeson, H Melrose, A Schupina, M Paddle, B French, S Ozolins, J Morton, T Lutton, M Thompson, J Elkington, L Potter, W Betheras, J Kennet, J Atlas, D Allen
Kiewa
B, C McDonald, J Detez, L Aldridge; hb, C Davis, M Lewis, J McDonald; c, K Wallace, N McCormick, J Croucher; hf, N Carney, S Cook, T Land: f, E Thomas, S Jones, B Wallace; foll, D Harris, J Freake, S Jamison; inter, A Morrison
Wahgunyah
B. M. McLachlan, M. O’Rourke, B. Raggett; HB. S. Hore, B. Kirk, R. Davies; C. L. McDonell, B. Hutton, P. Borg; HF. M. Kreun, M. Meunier, J. Aumont; F. J. Reid, J. Pieri, L. Dutton; FOLL. A. Finlayson, B. Nicholson, L. Schulz; INTER. B. Hornsey, D. Yates, Cofield; EMERG. J. Stewart, T. Burdon, D. Clancy
Tallangatta
B: Hower, McKimmie, Brown, HB: Rieniets, Smith, Hill, C: Elliott, Mathieson, L. Fraser, HF: M. Seaton, Horner, Baker, F: Freund, Lonergan, McRobert, FOLL: C. Seaton, Mroz, Avery, INT: C. Star, Bowran, A. Fraser
Wodonga Saints
From: Cook Mann Robinson Campbell Fortington Mackinven Mack Mirkovic Hyatt Prospero Kerr Cadman Parker White French Doolan Brom Turvey Bruce Collings Vennix Nowak
Rutherglen
B Simpson Thomas Maxwell; HB Hatton Lohse Thomas; C Morris Brennan Cowie; HF Scott Milthorpe Turton; F Maiden Sammon Renshaw; R Gay Dunstan Rhodes; Int Parker Farrugia Talbot; Flannery
Chiltern
FB: A. Sinclair, S. Wilson, T. Hawtin HB: J. Mee, A. Powles, M. Butt C: T. Adams, P. Stephens, S. Moore HF: T. Beaumont, M. Martin, M. Humphreys, FF: E. Stirland, W. Shannon, K. Dube R: D. Richardson, D. Eames, S. Charlton INT: A. Kleine D. Mott, S. Williams
Mitta United
From: J. Baude, J. Lee, C. Barton, J. Scannell, M. Tobin, M. Pleming, R. Tobin, P. Giltrap, N. Giltrap, S. Eaton, M. Guest, A. Hodgkin, W. Snell, D. Paton, E. Bongetti, F. O’Connell, J. Ellis, T. Gardner, B. Gardner, C. George, B. Steele, L. Bertram, G. Wheeler
Thurgoona
B: Phegan, Merlin, Jones, HB: Tooney, Palmer, S Gerecke C: Suidgeest, L Gibbons, Franze HF: Cleary, Manson, J Strauss F: James, Sutcliffe, Quin R: Taylor, Malone, McLean Int: Quirk, Carter, Moscher Paul
Yackandandah
B: D. Powell, J. McPherson, M. Bell; HB: A. Parker, D. Harris, D. Peacock; C: M. Don, G. McBurnie, C. Baker; HF: A. Manderson, J. Meehan, J. Atwell, F: L. Meehan, B. Glass,, L. Gray; Foll: J. Davies, N. Donaghey, D. Surgen; Int: L. Hillier A. Mayne, B. Marshall Thirds
Thirds
Barnawartha
B. C Chant, T Noonan, N Withers;hb. L Colvin, J Brown, L Carmody;c. B Harvey, M Carter, J Lowe;hf. A Jacobson, G Ebert, B Wilson;f. C Wiffen, H Bownds, A Hughes;Foll. J Foster, L Lambden, J Kennedy,;Inter. L Wilson, D Hanley, H Crichton, X Reid
Mitta United
From, Bertram, Bryan, Capewell, Chadwick, Crispin, Damm, Decker, B. T Gardner, George, Green, Hodgkin, Mcgrath, Montgomery, Pleming, Riley, Smeaton, Snell, Taylor, Wilson, J. N Scanlon, Oconnell, Tuenon
Beechworth
J Carr, J Chambeyron, S Cordy, Z Currie, F Currie, J Eaton, L Eaton, J Howard, S Hussain, F Jakobsson, C Maher, H McCormick, P Morton, J Niedra, G Parkinson, H Parkinson, T Peel, H Taylor, J van Huizen, T Webb, L Webster, Z Craig Brooks, W O’Connor
Wodonga Saints
From: Baldock Barker Beswick Birch Chhctri Dixon Falkner Gibb Growden Knight Noonan Niven Nowak Schollick Smith Speirs Strauss Szakal Vennix Verbaan Whitehead Campbell Davis
Tallangatta
B: A. Drummond, Elvin, Star, HB: H. Drummond, Alievski, Hooker, C: Thomas, Gibbs, Bussau, HF: Paton, McColl, O’Brien, F: Elliott, Crothers, Hill, FOLL: Cannon, B. McKimmie, Maddock, INT: D. McKimmie, Livermore, Butler, Ciccone
Kiewa
B, B Ayton, C Lord, K O’Rourke hb, S Kramer, R Cardwell, B Bartell; c, L McCoy, B Simmonds, T Glasson; hf, H McDonald, B Sutherland, T Thederahn; f, G Davis, R McLure, B Bartel; foll, A Heiner, N Carney, J Mc Donald; inter, L McDonald, T Wright, D Winter, J Barber
Wahgunyah
B. T. Anderson, N. Lau, B. Eales; HB. S. Dunning, B. Fitzpatrick, N. Zurvas; C. L. McGill, J. Bartlett, M. Dutton; HF. J. Beveridge, D. Clancy, J. Reid; F. T. Morgan, B. Curran, J. English; FOLL. J. Ansell, D. Yates, M. McDonald; INTER. L. Doering, F. Kirk, W. Julian
Dederang Mt Beauty
S Ryder, H Ford, M Paddle, J Hood, F Eriksson, S Cariss, A Grace, J Ozolins, R Blackwell, J Anderson, T Pahina, B Morey, B Larkin, L Netherwood, R Baker, W Bloom, B Paddle, C Ryder, J Laird, C Laird, H Trenery, K Hathaway
Rutherglen
B McCluskey Cooper Jennings; HB Bowering Vissenga Coulston; C Jennings Tanner Wilson; HF Cofield Taylor Smith: F Martin Weller Bartlett; R Ferraro Leahy Tanner; Int Larkins Fensom Peacock; Russell
Thurgoona
B: Howard, Smith, D Burkhalter HB: Goldspink, Quinn, Scott C: Eyers, Benham, Roberson HF: Miiller, Toon, Gollan F: Hines, Hyden, Clare R: Maher, Young, M Burkhalter INT: Parker, Strauss, Ralph, Radalj, Judd
Yackandandah
BL: Dudley, Kenny, Elliott; HB: Leslie, L Williams, A Williams; CL: Bullivant, McMillan, Patrala; HF: Pendergast, Stone, Jarratt; FF: Brandmeier, Hillary, Cox; R: Marshall, Jarratt, Shannan; Inter: Mather, Kenny, Jones-Davies, Farrugia
Fourths
Barnawartha
B. B Youkoff, W Pritchard, L Jordan;hb. C Loorham, A Brown, B Clowes;c. C Trujillo, D Butters, C Taylor;hf. B Withers, T Carter, T Johnson;f. J Shannahan, K Jarvis, I Evans;Foll. B Butters, S Johnson, W Noonan, T Miller-Hinge;Inter. D Brown, T Johnson, A Crichton
Beechworth
Backs: H Sinclair, L Eaton, B Mom Half Backs: P Voigt, H Stevens, H Guthrie Centres: L McCrosty, L Jakobsson, D Dolny Half Forwards: F Wilkinson, L Stevens, B O’Meara Forwards: O Scalzo, R Neidra, L McLaughlin Rucks: A Walker, A Pronk, M Fendyk IC H Hoysted, A Cox-Willis
Wodonga Saints
From: Bagley Barker Beswick Birch Bradsworth Campbell Cusack Harmer Knight Maiden Nicholson Schorobura Speirs Whitehurst Mcburnie Sexton Bradbury
Tallangatta
B: Goff, Lee, Nicklin, HB: Costello, Quinn, Deegan, C: Ried, Jacobs, McMillan, HF: Barran, Ingram, Duke, F: Nadalin, L. Kirk, Martyn, FOLL: D. Kirk, Brock, Paton
Kiewa
B, B Cardwell, B Bartel, T West; hb, A Davis, A McDonald, W Heiner; c, J West, W Webb, C Heffernan; hf, L Reed, D Bertram, J Seymour; f, C Drage, B Wallace, R Meehan; foll, J Nicholls, B Dennis, R Snaith: inter, F Seymour, S McCoy, J Kuhn, J Scholz, B Dove
Wahgunyah
B. T. Allison, I. Wenke, H. Dunn;HB. R. Bartlett, W. Julian, J. Johnstone;C. R. James, N. Harvey, M. Parker;HF. J. Eales, R. Beveridge, T. Meerton;F. T. Smith, T. Walliss, B. Bruce;FOLL. H. Davies, O. Struve, F. Osborne;INTER. C. Thompson, Z. Bevan
Rutherglen
B Keys Brooks Smith: HB Oats Benbow Whyte; C Thomson Edmondson WILLIAMS; HF Marquison Plummer Kilpatrick; F Williams Johnson Pagan Saunders; R Coulston McKenzie Lewis; Int Thorp Bowering Brien; Peacock
Dederang Mt Beauty
B Flynn, N Martin, C Bowring, T Wiffen, D Cosgriff, B Jones, S Cosgriff, H Ryder, B Lutter-Wood, A Coulston, A McKillop, B Ozolins, M Garoni, W Hocking, T Eriksson, F Kernaghan, B Hardisrty, E Grace, C Sullivan, A McDonald, B Nichol, H Niedzwiedzki, E Niedzwiedzki
Thurgoona
B: Brennan, Brown, Douglas, HB: Dove, Drew, Elliott, C: Farrah, Gigliotti, Holland, HF: Horner/Bergsma, Lowe, Maher, F: McElwaine, Michelini, Pargeter, C: Phegan, Rahaley, Ralph, R: Rule, Schmidt, Small, Int: Stone, Ward, West, Wright
Mitta United
K. Peters, Z. Chadwick, C. Lynch, H. Carmody, O. Close, J. KernGurney, L. Peters, H. Moxey, R. Lord, T. Ellis, W. Snell, A. Pilli, N. Lattanzio, N. Bradshaw, C.wilson, N. Smith, F. Williams